Rada Miasta Zabrze

Przewodnicząca Rady Miasta:

  • Chrzęstek- Bar Łucja

 tel.: 501 221 365
e-mail: lchrzestek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta:

  • Jonecko Krystian

tel.: 503 873 677
e-mail: kjonecko@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Ekologii

  •  Dziębowski Sebastian 

tel.: 575 890 809
e-mail: sdziebowski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa

  •  Ilewski Adam

tel.: 661 676 699
e-mail: ailewski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
  • Wiceprzewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • Członek Komisji Ekologii

Radni RM:

  • Bator Gabriela

tel.: 502 199 963
e-mail: gbator@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Bieniek Janusz

tel.: 606 988 362
e-mail: jabieniek@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Cieśla Alojzy 

tel.: 512 108 626
e-mail: aciesla@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Rewizyjnej

  • Grygiel Rafał

 tel.: 690 544 649
e-mail: rgrygiel@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Oświaty

  • Harasimowicz Adam

 tel.: 695 603 859
e-mail: aharasimowicz@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Juroszek Przemysław

tel.: 787 777 077
e-mail: pjuroszek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Lubowiecki Grzegorz

tel.: 509 715 679
e-mail: glubowiecki@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Markisch Sebastian

tel.: 512 675 358
e-mail: smarkisch@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  • Olejniczak Grzegorz 

tel.: 515 707 940
e-mail: golejniczak@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

  • Olichwer Mariola

tel.: 512 633 160
e-mail: molichwer@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty

  • Pabis Jerzy

tel.: 605 569 065
e-mail: jpabis@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty

  • Potyka Urszula

tel.: (32) 630 30 91 w.4038
e-mail: upotyka@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Ekologii
  • Wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Rau Marian

tel.: 601 489 075
e-mail: mrau@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Oświaty

  • Reiss Ferdynand

tel.: 501 007 025
e-mail: freiss@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Oświaty

  • Rupniewska Agnieszka

tel.: 609 907 784
e-mail: arupniewska@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Szymańska Wioletta

tel.: 607 711 541
e-mail: wszymanska@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Trześniewski Damian

tel.: 604 995 916
email: dtrzesniewski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • Członek Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

  • Turek Grzegorz

tel.: 502 143 140
email: gturek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Walerjański Dariusz

tel.: 501 866 679
email: dwalerjanski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju Miasta

  • Wienchor Joachim

tel.: 603 993 147
email: jwienchor@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Rewizyjnej

  • Żbikowski Kamil

tel.: 697 616 773
email: kzbikowski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Miasto