Zabrze przestrzenią rozwoju

Budowa budynku mieszkalnego, wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą u zbiegu ulic: Konfederatów Barskich i Żeromskiego

ZBM-TBS Sp. z o.o. w Zabrzu rozpoczęła nową inwestycję – budowę nowoczesnego, 5 – kondygnacyjnego obiektu mieszkalnego z windą, w którym na najemców czekać będzie 35 mieszkań o pow. od 42 m2 do 85 m2 wraz z przynależnymi piwnicami. Inwestycja realizowana będzie w latach 2021-2023.

Prace obejmą ponadto stworzenie infrastruktury technicznej, drogowej oraz przygotowanie 29 miejsc parkingowych i 8 garaży podziemnych z możliwością odpłatnego wynajmu. Kluczowym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

Mieszkania oferowane są do zasiedlenia na zasadach najmu. Kwota partycypacji wynosi od 15 % do 30 % wartości odtworzeniowej budowy lokalu dla mieszkań o powierzchni od 42 m² do 72 m², od 5 % do 30 % wartości odtworzeniowej budowy lokalu dla mieszkań o powierzchni od 83 m² do 84 m². Kaucja zabezpieczająca stanowi 12 – krotność miesięcznego czynszu.

Doskonale skomunikowane miejsce – przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości zaledwie kilku minut od powstającej inwestycji. W najbliższej okolicy zlokalizowane są przedszkola i szkoły, sklepy, przychodnie lekarskie, punkty usługowe czy lokale gastronomiczne. Inwestycja położona jest blisko zjazdów
z DTŚ – do zjazdu w Zabrzu – 1400 m, a od zjazdu Zabrze/Gliwice – 2100 m.

Miasto