Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta Zabrze- etap V

Nazwa Projektu:
Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta Zabrze – etap
Data zawarcia umowy o dofinansowanie Projektu:
22.12.2016 r.

Całkowita wartość projektu:
6 472 363,55 zł

Wartość dofinansowania:
1 711 702,83 zł

Zakończenie inwestycji zgodnie z umową:
30.09.2017 r.

Opis przedsięwzięcia :
Projekt obejmuje budynki: Domu Pomocy Społecznej nr 2 położonego w Zabrzu przy ul. Jaskółczej 11, Domu Pomocy Społecznej nr 3 położonego przy ul. Wiktora Brysza 3, Przedszkola nr 34 zlokalizowanego przy ul. Wiktora Brysza 4, Przedszkola nr 25 położonego przy ul. Cieszyńskiej 33, Powiatowego Urzędu Pracy zlokalizowanego na placu Krakowskim 9, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego zlokalizowanego na placu Traugutta 2 oraz Zespołu Szkół nr 20 położonego przy ul. Jurija Gagarina 2 .

W ramach inwestycji wykonano ocieplenie ścian zewnętrznych, stropów, dachów, wymianę instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymianę źródeł ciepła.