II edycja

Pierwsza edycja budżetu partycypacyjnego w Zabrzu pokazała, że mieszkańcom naszego miasta nie brakuje ciekawych i wartościowych pomysłów, służących poprawie jakości życia w poszczególnych dzielnicach. Zgłoszono 146 projektów, a 108 zostało poddanych głosowaniu, w którym udział wzięło ostatecznie 32 tys. mieszkańców.

Liczę na to, że druga edycja budżetu partycypacyjnego również pozytywnie nas zaskoczy, a mieszkańcy kolejny raz udowodnią, że są kreatywni i że chcą mieć wpływ na to, jak wygląda i funkcjonuje nasze miasto. Zachęcam wszystkich Zabrzan do udziału w drugiej edycji budżetu partycypacyjnego. Na pewno warto.

Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Zabrza

W załączeniu:

Druki oraz szczegółowe informacje dotyczące drugiej edycji Zabrzańskiego Budżetu Partycypacyjnego.

Dla Mieszkańców