Zabrze przestrzenią rozwoju

Zabrzański Biznesplan 2019

Zostań Partnerem VII edycji konkursu! Ogłoszenie konkursu jak co roku nastąpi w dniu 01.09.2019 r.

Dzięki partnerstwu zyskują Państwo m.in.:

  1. Tytuł PARTNERA KONKURSU.
  2. Zamieszczanie informacji dotyczących wydarzenia wraz z linkiem do strony internetowej Partnera na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu, Facebooku wydziału Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.
  3. Zamieszczenie logo Partnera na materiałach promocyjnych konkursu (ulotki, plakaty).
  4. Udział w Gali Finałowej konkursu „Zabrzański Biznesplan”.

Pozytywne opinie o konkursie, a przede wszystkim trwałość prowadzenia firmy przez laureatów Konkursu, utwierdzają w przekonaniu o słuszności organizowania kolejnej edycji konkursu „Zabrzański Biznesplan”.

W celu omówienia możliwości zostania Partnerem konkursu „Zabrzański Biznesplan 2019” zapraszamy do kontaktu z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zabrzu,
nr tel. 32 273 97 75.

Gala wręczenia nagród w konkursie „Zabrzański Biznesplan 2018” jak co roku zgromadziła blisko 200 gości – partnerów, przedsiębiorców, przedstawicieli miasta, instytucji otoczenia biznesu oraz mediów.

Dzięki wsparciu wszystkich Partnerów na laureatów Konkursu „Zabrzański Biznesplan 2019” czekają wspaniałe nagrody!

https://www.um.zabrze.pl/biznes/zabrzanski-biznesplan/zabrzanski-biznesplan-2019/fundatorzy-nagrod-i-nagrody

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w Konkursie do zapoznania się z regulaminem oraz do składania formularzy w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Powstańców Śl. 3, tel. 32 273 97 75.

Dla Biznesu