Relacja z pikniku 2022

2 września na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej (ul. Folwark Wesoła), odbyła się jubileuszowa X edycja Pikniku w Rytmie Firmy. Jest to impreza wystawienniczo-handlowa organizowana przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty zabrzańskich przedsiębiorców oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z ofertą m.in.: Poczty Polskiej, klubów sportowych, firm branży motoryzacyjnej, salonów oferujących zabiegi zdrowotne i upiększające, lokalnych rękodzielników, a także firm piekarniczo-cukierniczych.

W tym roku podczas pikniku o oprawę muzyczną zadbali: zespół Travers, Dominika i Janusz Żyłka oraz Paweł Siulk Steiner, czyli gwiazdy Radia Silesia. Mogliśmy także podziwiać pokaz taneczny w wykonaniu tancerzy Mistrzowskiej Akademii Tanecznej Zabrze.

Wręczono również podziękowania dla partnerów X edycji Pikniku w Rytmie Firmy oraz podziękowania dla zabrzańskich rzemieślników z okazji trwającego roku rzemiosła w województwie śląskim.

W programie Pikniku znalazło się wiele atrakcji, w tym m.in.: konkursy z nagrodami, degustacje wypieków, bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

X Jubileuszowa Edycja – Piknik w Rytmie Firmy 2022
2 września godz. 14.00- 20.00
ul . Folwark Wesoła, Zabrzański Teren Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Urząd Miejski w Zabrzu, Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, skierowaną do Przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.

Celem Pikniku jest:

• Promocja lokalnych producentów i ich produktów
  • Poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi
  • Prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej
  • Integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Dla Biznesu