Lista wystawców

Lista wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego Idą Święta 2015

1. Pasieka Poraj – Miód pszczeli – produkcja własna, miód pitny.
2. Szycie z pasją – rękodzieło: ręcznie szyte zabawki dla dzieci.
3. Wędzarnia Złotnicka – wędliny naturalnie wędzone, wędzarnia – wyroby na ciepło swojskie wędliny, kaszanka.
4. Wita Krzysztof – drewniane aniołki imienne, ozdoby choinkowe ręcznie wykonane
5. P.P.H.U. ”Ares” – wino Grzane o smakach korzennych, malinowym i rumowym
czekolada na gorąca, herbata po góralsku, cydr zimowy – jabłkowy z cynamonem.
6. Wyroby artystyczne – rękodzieło Anioły drewniane, ceramiczne, zabawki drewniane, pamiątki regionalne, wyroby z drewna, klepki, kamizele.
7. Dom Chleba – pierniki ręcznie zdobione, ciasta, pierniki na wagę.
8. Dom Chleba – ciasta, chleby, żurek, produkty ręcznie wytwarzane.
9. Ujazdówka – chleb ze smalcem, ogórkiem, swojskie chleby, przyprawy świata, bakalie, kosmetyki naturalne.
10. FHU Sery z Istebnej i Koniakowa – sery regionalne produkowane w Istebnej, oscypki, bryndza i bunc produkowany w Koniakowie, oscypki podawane na ciepło z grilla.
11. Fundacja Betlehem Dom Chleba Rękodzieło – kartki, bombki świąteczne, kawa, czekolada na gorąco, grill, grzaniec bezalkoholowy.
12. Kraina Kołacza Węgierskiego – Kurtoskalacs – świeże ciasto drożdżowe wyrabiane przy kliencie, wypiekane w specjalnym piecu posypane posypkami.
13. Fajna Spółdzielnia Mydła – naturalne, prozdrowotne mydła, własna produkcja.
14. Wegeraj – naturalne warzywa i owoce, zioła, bakalie, strączki , oleje.
15. FPHU „Arkadiusz” – serwety z ręcznym nadrukiem, obrusy ręcznie haftowane, koronki koniakowskie, obrusy z gipiurą, ozdoby świąteczne wykonane na szydełku.
16. Beata Krawczyk – jaja ściółkowe , z wolnego wybiegu, ekologiczne, przepiórcze, makarony, ciastka
17. Smaki Litewskie – tradycyjne litewskie wyroby – wędliny suszone, wędzone, sery , kwas chlebowy, sękacze.
18. Mix- Hurt – zabawki zdalnie sterowane, zabawki interaktywne.
19. Kupis Krystian – krówki ręcznie robione, żelki, mega żelki.
20. „Ewa” Galanteria skórzana – portfele, rękawiczki, papcie, czapki , szaliki.
Dodatkowo:
– Sztuczne choinki – p. Barszcz Jarosław – wolnostojące choinki.
– Balony foliowe – p. Dorota Domańska zezwolenie

Dla Biznesu