Relacja z pikniku 2023

Konkursy z nagrodami, degustacje wypieków, bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych – to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników XI edycji Pikniku w Rytmie Firmy, która odbyła się 1 września 2023 roku na promenadzie Areny Zabrze. W trakcie wydarzenia, na które zaprosiło Miasto Zabrze wraz z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości lokalni przedsiębiorcy mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom Zabrza. Ta wystawienniczo-handlowa impreza oprócz promocji lokalnych producentów i ich produktów, ma też na celu poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi.

Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z ofertą m.in.: Poczty Polskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Zabrzu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Muzeum Górnictwa Węglowego, Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, klubów sportowych, firm branży motoryzacyjnej, salonów oferujących zabiegi zdrowotne i upiększające, lokalnych rękodzielników, a także firm piekarniczo-cukierniczych.

W tym roku podczas pikniku o oprawę muzyczną zadbali: „De Silvers” oraz Mariusz Doroz. Mogliśmy także podziwiać pokaz taneczny w wykonaniu Majowej Szkoły Tańca oraz Mistrzowskiej Akademii Tanecznej Zabrze. Z pokazem kuchni molekularnej wystąpili „kucharze” z Colorfood.

W trakcie Pikniku odbyło się też spotkania networkingowe, na które zaprosiła Prezydent Miasta Zabrze oraz Rada Gospodarcza przy Prezydencie Miasta Zabrze.

Dla Biznesu