X Piknik w Rytmie Firmy już za tydzień!

26.08.2022

2 września, w godzinach 14:00-20:00, zapraszamy na jubileuszową X edycję Pikniku w Rytmie Firmy. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

W programie m.in.:

• koncerty gwiazd Radia Silesia (Travers, Dominika i Janusz Żyłka, Paweł Siluk Steiner)
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. rower miejski, Toyota z pełnym bakiem na weekend!)
  • pokazy
  • degustacje
  • Bezpłatne dmuchańce i animacje dla najmłodszych.
Plakat Piknik w Rytmie Firmy

Wszyscy uczestnicy imprezy mają możliwość skorzystania z darmowego transportu autobusowego.