Kamil Bednarek zaśpiewał na Zabrze Summer Festivalu!

16.08.2022

Dj Hazel i Bueno Clinic – to gwiazdy, które jeszcze tego lata usłyszymy w naszym mieście w ramach Zabrze Summer Festival. W minioną sobotę gwiazdą wieczoru był zaś Kamil Bednarek, który wprowadził nasze miasto w klimat muzyki reggae.

Bednarek to finalista popularnego show TVN – Mam talent. Jego debiutancki album studyjny pt. Szanuj, który nagrał z zespołem Star Guard Muffin, trafił na szczyt listy bestsellerów płytowych OLiS oraz zdobył status multiplatynowej. W 2012 roku zwyciężył w programie TVP2 Bitwa na głosy, w którym objął funkcję przewodniczącego szesnastoosobowej grupy wokalistów z Brzegu. Jest autorem przebojów, min. „Cisza” i „Chodź ucieknijmy…”, i „Chwile jak te”.

Finałowy koncert połączony z zakończeniem wakacji odbędzie się 27 sierpnia, a występy zostaną wzbogacone pokazami laserowymi. Gwiazdami wieczoru będą Dj Hazel i Bueno Clinic. Pierwszy z nich to polski DJ i producent muzyczny. Wchodzi w skład Pioneer DJ’s Team – grupy osób prezentującej i testującej sprzęt tej renomowanej marki. W 2001 wystartował w Mistrzostwach Europy DJ-ów w Niemczech i zdobył tytuł Wicemistrza Europy.

Bueno Clinic to natomiast jeden z czołowych artystów w branży klubowej w Polsce znany z znakomitego kontaktu z publiką. Jako jedyny Polak ma na swoim koncie występy w Korei Południowej na największych festiwalach muzycznych jak World Electronica Carnival u boku takich gwiazd jak Benny Benassi, Armand van Helden, Far East Movement, Yolanda Be Cool, Cazzette oraz Electrodash Festival jako headliner imprezy w sercu Seulu. W 2015 roku singlem “I love sex with my ex” przy współpracy z duetem DNF & VNALOGIC zdobył najwyższe miejsce podium w notowaniu GORĄCA 20 w ESKA TV.

PROGRAM:

  • Sobota, 27 sierpnia – Dj Hazel i Bueno Clinic – koncert rozpocznie się o godz. 17.00 na głównym parkingu przy Platanie.

Wstęp na wydarzenia bezpłatny!