Znamy już zwycięzców konkursu “Wejdź na wyższy level, zyskaj życie!”

27.01.2021

Organizatorami konkursu, który trwał do 22 stycznia byli: Miasto Zabrze, Dziennik Zachodni oraz Tauron. Na potrzeby konkursu powstało pięć wywiadów z pracownikami służby zdrowia, którzy mówili co należy zrobić, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na COVID-19, jak troszczyć się o potrzebujących, utrzymywać relacje z bliskimi i dobrą formę. Należało je zobaczyć, a następnie stworzyć pracę, która nawiązywać będzie do treści jednego z tych pięciu filmów.

Pracą konkursową mogło być hasło reklamowe, mem internetowy, fotografia, minutowy filmik lub plakat promujący odpowiedzialne i społecznie wrażliwe zachowania podczas trwającej pandemii.

Konkurs skierowany był do pełnoletniej młodzieży, ale w imieniu młodszych prace mogli wysyłać także ich prawni opiekunowie.

Zwycięzcy konkursu to:

  • Lucyna Józefiok
  • Agnieszka Trząska
  • Magdalena Tomczuk
  • Agnieszka Hanus
  • Natalia Mandat.

Każdy ze zwycięzców otrzyma voucher o wartości 500 zł do sklepu z elektroniką. Chcecie wiedzieć jak powstały prace konkursowe? Co było natchnieniem dla ich autorów? Czym się inspirowali? Czytajcie czwartkowe wydanie Dziennika Zachodniego oraz dziennikzachodni.pl – tam znajdziecie odpowiedź.