Przed nami 4. Rajd Renifera

04.12.2018

Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji już po raz czwarty zaprasza na Rajd Renifera. Tym razem odbędzie się on 9 grudnia, a rozpocznie się o godz. 15.00 na placu Warszawskim w Zabrzu.

Rajd Renifera to motoryzacyjna impreza turystyczno-krajoznawcza po Zabrzu przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych. Każda załoga uczestnicząca w imprezie otrzyma mapę z zaznaczonymi punktami w całym mieście. Po dojechaniu w wyznaczone miejsce na uczestników czeka szereg zadań: zagadki związane bezpośrednio z miejscem, w które dojechali, a także wyzwania związane z pierwszą pomocą, techniką jazdy, znajomością przepisów drogowych, ale także historią motoryzacji czy nawigacją!

Tradycyjnie dla rajdów organizowanych przez ZSMM „Renifer” impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Aby to podkreślić, w tym roku wyznaczono dwie kategorie dla zawodników: CLASSIC (dla pojazdów z rocznika 1995 roku i starszych lub też z innych przyczyn zarejestrowanych jako pojazdy zabytkowe, w przypadku spełniania kryterium wieku takie tablice nie są wymagane) oraz TURYSTYK (dla wszystkich innych pojazdów).

Zapisy odbędą się w dniu imprezy na pl. Warszawskim. Wyjazd na trasę przewidziany jest o godz. 16.00. Uczestnictwo jest zwolnione z wszelkich opłat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zsmm.pl oraz profilu www.Facebook.com/ZSMMpl