Zabrze przestrzenią rozwoju

Lato pełne koncertów

29.06.2018

Nadeszła pora na kolejne "Muzyczne Lato" na Śląskim Ranchu. Przez całe wakacje, w każdy piątkowy wieczór , na scenie przy ul. Webera 18 w Zabrzu, wystąpią znani i lubiani artyści. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Na dobry początek, już za tydzień – 6 lipca – o godz. 19.00 koncert pn. letnie, Śląskie Granie. Ten wieczór wypełnią różni wykonawcy – Arkadia Band, Duet Karo, Weronika, Kuzyn Mix oraz Betiber.

Kolejne piątki na Śląskim Rancho zapowiadają się równie ciekawie. W programie Muzycznego Lata 2018 w Zabrzu zaplanowano m.in. koncerty zespołu The Beatles Reviwal (13.07), Chwytak & DJ Wiktor (gwiazd portalu Yotube, 20.07)), Letni Chamski Podryw (17.08), czy DOXXX (24.08).

Jak zwykle, na zakończenie lata, organizatorzy Muzycznego Lata 2018 w Zabrzu zapraszają na wielką dyskotekę. Zapewniają, że materiał muzyczny dobrany zostanie tak, by zadowolić gusty wszystkich chętnych do zabawy. Jeśli tylko dopisze pogoda, zapowiada się fantastyczna, roztańczona plenerowa impreza, którą zapamiętacie Państwo aż do następnego lata.