Finał konkursu Fajne Zabrze

25.06.2018

Finał konkursu Fajne Zabrze

22 czerwca  w  Parku 12C  Sztolni Królowa Luiza  odbył się z udziałem Jana Pawlucha zastępcy prezydenta miasta Zabrza, oraz Bartłomieja Szewczyka dyrektora Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu   finał konkursu Fajne Zabrze, w trakcie którego przeprowadzono pełne pozytywnych emocji losowanie nagród- 10 zestawów  miejskich gadżetów.

Fajne Zabrze” to przewodnik- książeczka, która prowadziła przez ciekawe miejsca i atrakcje naszego miasta uczestników konkursu. Poznali oni ciekawe wątki  z historii Zabrza, zwiedzili Kopalnię Guido, Sztolnię Królowa Luiza, Bajtel Grubę, Park Techniki Wojskowej, Szyb Maciej, Miejski Ogród Botaniczny czy też Kąpielisko Leśne w Maciejowie.

Na uczestników finału  konkursu czekały liczne atrakcje przygotowane przez służby mundurowe, instytucje kultury, harcerzy
i ratowników medycznych.