Konkurs Fotograficzny „Ciepłe spojrzenie na Zabrze”

08.05.2018

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. zaprasza wszystkich mieszkańców Zabrza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ciepłe spojrzenie na Zabrze” II edycja.

Celem konkursu jest pokazanie, że Zabrze jest miejscem ciekawym, mającym swoją historię, miastem ciągle rozwijającym się a przede wszystkim miastem zielonym, gdzie stale dba się o środowisko i jakość życia.

Jeśli dostrzegasz rzeczy, miejsca i zjawiska wyjątkowe, jeśli lubisz posługiwać się aparatem fotograficznym lub robić zdjęcia telefonem i masz chęć utrwalenia rzeczywistości której nie zawsze dostrzegamy na co dzień, zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców Zabrza (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (nagroda główna tablet). Każdy z uczestników, którego praca zostanie nagrodzona lub wyróżniona otrzyma dodatkowo zestaw oryginalnych gadżetów ZPEC Sp. z o.o.

Termin składania/przesyłania zdjęć od 23 kwietnia do 11 maja.

Przesłane zdjęcia oceni komisja składająca się z przedstawicieli środowiska artystycznego i medialnego oraz przedstawiciela ZPEC Sp. z o.o. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 maja a wręczenie nagród 18 maja.

Szczegółowe warunki konkursu (regulamin) dostępne są na stronie www.zpec.pl w zakładce „akcja ekologiczna”.