Zabrze przestrzenią rozwoju

"Pieluszka dla maluszka" – pomagamy z Radiem eM

20.03.2018

Dzisiaj w Zabrzu gościło Radio eM. Z Centrum Handlowego Platan, w godz. 10.00-13.00 emitowana była audycja na żywo. Jej tematem było pomaganie. Dziennikarki Radia eM równocześnie prowadziły też zbiórkę pieluszek jednorazowych dla dzieci.

Trafią one do samotnych mam, dzieci z ubogich rodzin oraz podopiecznych Fundacji Małych Stópek. Potrzeby są ogromne, dlatego każda ilość pieluszek, dowolnej marki i rozmiaru, będzie mile widziana. Każdy, kto przyniesie pieluszki do studia plenerowego Radia eM w zabrzańskim Platanie otrzyma świeży bochenek chleba oraz radiowe prezenty. Na wszystkich chętnych będą też czekać pyszne bułeczki i radiowe krówki.

Tematem wtorkowego programu było pomaganie – o to, czy warto pomagać i jak można to robić dziennikarki rozgłośni pytały mieszkańców Zabrza. W audycji pojawili się też zabrzańscy społecznicy, na co dzień zajmujący się działaniem na rzecz innych.

Gościem honorowym programu była prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka – Szulik, która wsparła akcję „Pieluszka dla maluszka” Radia eM.