Siódma edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

10.10.2017

Siódma edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 18-20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Miasto Zabrze zostało Samorządowym Partnerem Głównym tego wydarzenia.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat kolejnej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw zwraca uwagę jak ważna jest współpraca w triadzie: biznes-nauka-samorząd. Forum inspiruje do tworzenia lepszych warunków dla MŚP oraz porusza ważne tematy dla Śląska, Polski oraz Europy.

W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Niezmiennie na VII Europejski Kongres MŚP składają się wydarzenia towarzyszące: Targi Biznes Expo oraz program Samorząd, który wspiera MŚP.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych Targów Biznes Expo, będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania i przybliżenia Państwu aktualnej oferty naszego wydziału.
Zapraszamy do uczestnictwa w EKMŚP.

Więcej informacji oraz zapisy na oficjalnej stronie Kongresu: http://ekmsp.eu/pl/strona-glowna/