W najbliższy weekend Giełda Staroci na Arenie Zabrze

21.03.2017

Giełda Staroci na Arenie Zabrze to cykliczne, comiesięczne wydarzenie kierowane do kolekcjonerów, pasjonatów, hobbystów i osób, które lubią „ładne rzeczy z historią”. VII edycję giełdy zaplanowano na weekend 25-26 marzec.

Giełda przyciąga coraz większą ilość wystawców, którzy zjeżdżają do Zabrza nie tylko z całego Śląska, ale również z odległych części kraju. Na stoiskach znaleźć można stare lampy, wiekowe meble, lustra i obrazy, sprzęt grający – gramofony, patefony. Nie brakuje również porcelany czy biżuteri, widokówek i numizmatów czy płyt winylowych.

Na kupujących będą czekać również stoiska z goframi, żelkami i cukierkami a także z produktami gastronomicznymi prosto z Czech.

Niewątpliwym atutem zabrzańskiej giełdy jest fakt, że odbywa się ona pod dachem w doskonale oświetlonej przestrzeni parkingu podziemnego. Na przebieg imprezy nie mają więc wpływu warunki atmosferyczne.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Lokalizacja w parkingu podziemnym Areny Zabrze, wejście od strony ul. Olimpijskiej. Giełda Staroci funkcjonuje w godz. 6.00-15.00.