Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Politechnice Śląskiej już 6 marca!

02.03.2017

Tegoroczne Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 6 marca 2017 (poniedziałek), w godz. 9.00 – 15.00 w Hali "Nowa" Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Kaszubska 28)

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Politechnice Śląskiej to najlepsze miejsce do poznania oferty Pracodawców zorientowanych na pozyskiwanie fachowej kadry wywodzącej się ze środowiska akademickiego, ale również na zebranie informacji dot. możliwości otrzymania wsparcia finansowego i/lub merytorycznego ze strony organizacji i insytucji wspierających przedsiębiorczość studentów i absolwentów!
Targi do świetne miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych, budowania sieci współpracy, wynajdowania okazji i szans na zrównoważony rozwój zawodowy!
Targi towarzyszą Pierwszej w Politechnice Śląskiej Konferencji Edukacja Dualna – EDUAL, pod hasłem „Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0”. Udział w wydarzeniu potwierdził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, który objął konferencję patronatem.

Strony wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/737501233090576/
                             -> http://www.targipracy.polsl.pl/