Dialog Możliwości – od Pasji do Biznesu

01.02.2017

Na pytanie – w jaki sposób z powodzeniem rozwijać swoją przedsiębiorczość i jak odnaleźć się na rynku tworząc i rozwijając swoją markę – odpowiedzą prelegenci Dialogu Możliwości, który odbędzie się dzisiaj (9 lutego) w siedzibie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza 345 a.

Dialog Możliwości składa się z prelekcji i panelu dyskusyjnego, podczas którego publiczność może zadać pytania prelegentom oraz wrzutek informacyjnych. Swoją historią, pasją oraz doświadczeniem 9 lutego podzielą się m.in. Zbigniew Nawrat, jeden z liderów oraz pionierów kardiochirurgii – autor pionierskich prac badawczych w dziedzinie sztucznych narządów, pomysłodawca robota kardiochirurgicznego Robin Heart, dyrektor Instytutu Protez Serca Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz dyrektor naukowy Centrum Doskonałości Nowych Technologii na Rzecz Leczenia Chorób Serca "ProCordis".

Do dyspozycji uczestników będzie także Tomasz Nieć – trener personalny, instruktor Fitness i Aqua Fitness z wieloletnim stażem oraz Dariusz Dyczkowski ze Spółdzielni Socjalnej GreenGo, wydawca i aktywista kultury undergrandowej.

Dialog Możliwości – Od Pasji Do Biznesu to projekt organizowany przez Agencję Lizard w partnerstwie z Klasterem Biznesów Kreatywnych, firmą Grantus oraz FAJNĄ Spółdzielnią Socjalną.