"Wybierz sobie Mikołaja"

11.01.2017

13 stycznia w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza przy ul. Wolności 410 w Zabrzu odbył się finał akcji Dziennika Zachoniego "Wybierz sobie Mikołaja".

To cykliczne przedsięwzięcie, w ramach którego czytelnicy Dziennika Zachodniego wybierają swojego Mikołaja z grona kilkudziesięciu znanych w regionie osób m.in. samorządowców, polityków, przedstawicieli świata nauki i kultury. W tym gronie są m.in. prof. Marian Zembala, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca, Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach czy Marcin Wyrostek, akordeonista, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach. Małgorzata Mańka-Szulik wręczyła prezent Adamowi Sobasiowi z Chorzowa.