Laureaci VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zabrzu

21.11.2016

W ramach VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zabrzu zorganizowano cztery konkursy skierowane do przedszkolaków oraz uczniów zabrzańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 21 listopada w sali sesyjnej zabrzańskiego Ratusza odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień.

Poniżej lista laureatów:

Konkurs plastyczny „Zawód Mojej przyszłości, poparty przez fachowców mądrości”

Organizatorzy: Przedszkole nr 12 w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu

 I miejsce Szymon Ciastoń lat 6, Przedszkole nr 46, opiekun: Sylwia Ryszkiewicz

II miejsce Oliwia Nelip lat 5, Przedszkole nr 39, opiekun: Mirosława Adamczyk

III miejsce Weronika Słota lat 5, Przedszkole nr 39, opiekun: Mirosława Adamczyk

Wyróżnienie Milena Sołtysik lat 6, Przedszkole nr 1, opiekun: Bożena Jakubowska

Wyróżnienie Alicja Balinka lat 6, Przedszkole nr 36, opiekun: Mirosława Krankowska

Nagroda Specjalna Michał Malicki lat 9, Zespół Szkół Specjalnych nr 38, opiekun: Iwona Czopek  

Konkurs literacki pod hasłem: „Jaki naprawdę jestem? Rozmowa z samym sobą”  

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Ks. Jana Dzierżona w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu  

I miejsce – Agnieszka Ochwat, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zabrzu

II miejsce – Oliwia Śmigiela, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu

III miejsce – Natalia Borszcz, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zabrzu

Wyróżnienie – Agata Milas, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu  

Konkurs fotograficzny pt.: „Tu będę jutro …”  

Organizator: Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu  

I miejsce – Anna Mastaj, Gimnazjum Katolickie (Zespół Szkół Katolickich w Zabrzu)

II miejsce – Anna Jamka, Gimnazjum nr 16 w Zabrzu

III miejsce – Adam Pszowski, Gimnazjum nr 12 w Zabrzu

Wyróżnienie – Grzegorz Będkowski, Gimnazjum nr 13 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu)

Wyróżnienie – Manuela Grychnik, Gimnazjum nr 38 (Zespół Szkół Specjalnych nr 38 w Zabrzu)  

Konkurs multimedialny „Moje plany na przyszłość

Organizatorzy: Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu  

I miejsce – Katarzyna Waktor, VI Liceum Ogólnokształcące (ZSO nr 13 w Zabrzu)

I miejsce – Magdalena Lipa, Technikum nr 8 (Zespół Szkół nr 17 w Zabrzu)