Światowy Tydzień Przedsiębiorczości rozpoczyna się w poniedziałek

10.11.2016

IX Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) odbędzie się między 14 a 20 listopada – Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (ZCRP) jak co roku, czynnie włącza się w ten międzynarodowy projekt promujący rozwój biznesowych inicjatyw.

Poniżej wykaz wydarzeń jakie organizuje ZCRP w okresie trwania ŚTP:

14.11.2016r. godz. 12:00 – Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
Miejsce: Aula Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Zabrzu, pl. Traugutta 1

16.11.2016r. godz. 10:00 – Spotkanie biznesowe
Miejsce: Sztolnia Królowa Luiza – Łaźnia Łańcuszkowa
Tematy: „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości”

19.11.2016r. godz. 10:00 – Przedsiębiorcza Gra Miejska
Terenowa gra miejska z zakresu przedsiębiorczości – w trakcie zabawy uczestnicy będą brali udział w wielu zadaniach nawiązujących do czynności, które muszą wykonywać w swojej pracy przedsiębiorcy. Rozgrywka będzie zawierać elementy zadań zręcznościowych, a całość obudowana zostanie elementami historycznymi i elementami nawiązującymi do najlepszych tradycji miasta. Uczestnik Gry może zostać każda osobowa powyżej 13 roku życia.

14 – 18.11.2016r. – Spotkania z młodzieżą
w szkołach oraz siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości
Cykl spotkań z pracownikami ZCRP, przedstawicielami mediów i przedsiębiorcami w celu pogłębienia wiedzy młodzieży o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

Organizacje, instytucje, firmy zainteresowane rozwojem przedsiębiorczości w naszym mieście, regionie i kraju zapraszamy do włączenia się w 9. edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i kontakt -> 32 27 39 770