Ogólnopolski Wielki Test Języka Angielskiego w Zabrzu

04.11.2016

20 listopada o godz. 11.00 w Kopalni Guido będzie można wziąć udział w Ogólnopolskim Wielkim Teście Języka Angielskiego.

Na najlepszych uczestników testu czekają atrakcyjne nagrody m.in.: kursy, materiały edukacyjne, wejściówki do hali sportowej, sali zabaw, organizacja atrakcyjnych form urodzin czy romantyczna kolacja we dwoje, a przede wszystkim możliwość wygrania pełnych wersji testu i zdobycia darmowego certyfikatu. Po kilku – kilkunastu dniach wszyscy uczestnicy wydarzenia w Polsce otrzymują wyniki, określające ich poziom w skali CEFR.

Osoby, które chcą wziąć udział w teście powinny zarejestrować się na stronie: www.zabrze.znaangielski.pl

Czym jest Wielki Test Języka Angielskiego?

Wielki Test to coroczny, ogólnopolski i darmowy test językowy skierowany do wszystkich osób, które pragną sprawdzić swój poziom zaawansowania w nauce języka angielskiego. Do przygotowania testu używane są miarodajne i profesjonalnie skonstruowane testy sprawdzające wiedzę na europejskiej skali CEFR, zaproponowanej przez Radę Europy i oferowane bezpłatnie przez ETS Global. Równolegle z Wielkim Testem prowadzone jest największe w Polsce badanie dotyczące form nauki języków obcych.

Jak wygląda wielki test?

Jednego dnia, w wybranym miejscu, mieszkańcy polskich miast piszą zapewniony przez ETS Global test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Test ma trzy warianty: test dla dzieci w wieku 8-12 lat, 13-17 lat oraz dla osób 18+.