Energetyka i elektrotechnika – międzynarodowe targi w Petersburgu

13.04.2016

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt Petersburgu (WPHI) w St.Petersburgu informuje o zorganizowaniu stoiska na targach Energetyka i elektrotechnika, które odbędą się w Petersburgu w dniach 17-20 maja br.

 Polskim producentom i eksporterom stoisko WPHI jest udostępniane bezpłatnie. Istnieje możliwość zaprezentowania swoich materiałów informacyjnych, katalogów, reklam i prowadzenia rozmów z potencjalnymi partnerami. Zachęcamy także do wysłania swoich materiałów reklamowych (adres do wysyłki w załączniku), które pracownicy naszego WPHI rozpowszechniają podczas Wystaw, a także w trakcie innych przedsięwzięć mogących przyczynić się do znalezienia partnerów zainteresowanych Państwa ofertą. Katalogi reklamowe i broszury informacyjne najlepiej przygotowywać w języku rosyjskim (język angielski nie jest tak powszechny, jak mogłoby się wydawać. Wersje rosyjskojęzyczne mają szansę dotrzeć do większej liczby potencjalnych partnerów).

Targi „Energetyka i elektrotechnika” – jest to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Rosji. „Energetyka i elektrotechnika” odbywa się w Petersburgu od 1993 r.
 

Szczegóły -> https://russia.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/177356,energetyka-i-elektrotechnika.html