Bilety na mecz Górnik Zabrze-Pogoń Szczecin

31.03.2016

Trwa sprzedaż biletów na najbliższy mecz Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin. Spotkanie odbędzie się w piątek, 1 kwietnia, o godz. 18.00.

Ważne! Trybuna, którą zajmują najzagorzalsi fani Górnika Zabrze będzie otwarta na meczu z Pogonią Szczecin. Zabrzański klub przygotował specjalną promocję. Bilety normalne na trybunę południową można kupować w cenie 10 zł. Ceny pozostałych biletów – bez zmian. Mecz z Pogonią Szczecin będzie ostatnim spotkaniem Górnika w rundzie zasadniczej Ekstraklasy. Tym bardziej warto przyjść na Arenę Zabrze, by wesprzeć dopingiem zabrzańską drużynę.

Bilety na spotkanie z Pogonią Szczecin można cały czas kupować on-line na stronie www.bilety.arenazabrze.pl, w kasie stadionowej nr 1 (biała, wejście od ulicy Damrota), Galerii Zabrze, a także w Sklepie Kibica na stadionie i w punktach sprzedaży Kolportera w wybranych miastach woj. śląskiego.

– Kasa nr 1 (biała, wejście od ulicy Damrota): w tygodniu od godziny 10-17, w piątek (dzień meczowy) także od godz. 10.
– Sklep Kibica na stadionie: od godziny 9-17
– Salon sprzedaży Górnika w Galerii Zabrze: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00.

Uwaga: jeśli chodzi o sprzedaż on-line to zakończy się ona 31 marca o godz. 23.59. Po tym terminie nie będzie można kupić wejściówki w internecie.

Wykaz punktów sprzedaży biletów firmy „Kolporter” znajduje się na stronie Górnika: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/290316-na-torcide-bilety-za-dyche-wszyscy-na-pogon