Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zabrze

22.02.2016

W sobotę, 20 lutego br., w zabrzańskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się XX Międzynarodowy Turniej Trampkarzy w Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zabrze. Główne trofeum zdobyła drużyna Zagłębia Sosnowiec, która w finałowym meczu pokonała miejscowy zespół Podokręg Zabrze.

Wyniki turnieju:

GRUPA A: Podokręg Zabrze – Lokomotiva Trnava 4-0, AP 21 Kraków – SFC Opava 0-0, Podokręg Zabrze – SFC Opava 3-0, AP 21 Kraków – Lokomotiva Trnava 1-0, Podokręg Zabrze – AP 21 Kraków 4-0, SFC Opava – Lokomotiva Trnava 0-0.

GRUPA B: Zagłębie Sosnowiec – SP MOSiR Jastrzębie 1-0, GKS Bełchatów – MS KFS Ostrava 2-1, GKS Bełchatów – SP MOSiR Jastrzębie 1-0, Zagłębie Sosnowiec – MS KFS Ostrava 3-0, Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów 0-0, MS KFS Ostrava – SP MOSiR Jastrzębie 1-0

Mecze finałowe:
– finał:
Podokręg Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 1-1 (rzuty karne: 3-4)
– o 3. miejsce: AP 21 Kraków – GKS Bełchatów 2-2 (rzuty karne: 3-2)
– o 5. miejsce: MS KFS Ostrava – SFC Opava 3-0,
– o 7. miejsce: SP MOSiR Jastrzębie – Lokomotiva Trnava 2-0,