Święto Przedszkola nr 36

31.08.2015

29 sierpnia Przedszkole nr 36 świętowało jubileusz 25-lecia.

Przedszkole nr 36 działa na osiedlu Mikołaja Kopernika w Zabrzu (ul. Heweliusza 36). Do placówki uczęszcza średnio 120 dzieci w danym roku szkolnym. Działalność rozpoczęło 1 września 1990 r.

Jubileuszowi przedszkola towarzyszyło hasło: „25 lat troski o uśmiech dziecka”. Swoje talenty zaprezentowali również wychowankowie przedszkola. Obchody jubileuszowe były też wspaniałą okazją do podziękowania i uhonorowania zarówno tych pracowników, którzy tworzyli historię placówki, jak i tych, którzy dbają o jej poziom dzisiaj.

– Obchody 25-lecia są szczególną okazją do złożenia podziękowań dla całej społeczności Przedszkola Nr 36, w tak szczególnym dniu składam wyrazy uznania, wdzięczności i szacunku za rzetelną, z pasją wykonywaną pracę na rzecz kształtowania charakterów i postaw najmłodszych mieszkańców Zabrza. Przygotowując ich do godnego i odpowiedzialnego życia we współczesnym świecie stwarzacie wyjątkową atmosferę, w której dzieci poprzez zabawę poznają otaczający świat i rozwijają intelekt – powiedziała Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.