Zaproszenie na Piknik w Rytmie Firmy

10.08.2015

Zapraszamy restauratorów, sprzedawców artykułów spożywczych, użytkowych, elektronicznych oraz usługodawców do udziału w PIKNIKU W RYTMIE FIRMY!
Piknik jest coroczną imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze – ZCRP i MOSiR Zabrze.
Piknik odbędzie się w dniu 04.09.2015r. na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu – Maciejowie, przy ul. Srebrnej 10, w godzinach od 13.00 do 20.00.

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku w rytmie firmy mają szansę:
1. Wypromować swoją firmę i produkty
2. Nawiązać współpracę z nowymi kontrahentami
3. Poznać ofertę innych firm
4. Zasięgnąć informacji o możliwościach eksportu własnych produktów na rynki zagraniczne
5. Poznać zasady prowadzenia działalności gospodarczej za granicą, zasięgnąć informacji o branżach i rynkach zagranicznych
6. Uzyskać informacje na temat promocji własnej firmy za granicą.
7. Skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych w tematach związanych z działalnością gospodarczą
8. Poszerzyć wiedzę o pożyczkach lub dofinansowaniach dla firm ze środków UE
9. Dowiedzieć się o ulgach i zwolnieniach podatkowych obowiązujących na terenie miasta
10. Uzyskać informacje na temat instytucji działających na rzecz przedsiębiorczości
11. Uzyskać poradę na temat gospodarowania odpadami.
12. Zapoznać się z ofertą szkoleniową dla przedsiębiorców
13. Poznać ofertę banku dla przedsiębiorców
14. Zintegrować się z innymi przedsiębiorcami i mieszkańcami miasta, skorzystać z atrakcji jakie na piknik przygotowali organizatorzy.
PIKNIK W RYTMIE FIRMY to impreza dla Ciebie i Twojej Firmy!

Osoba, bądź firma chcąca wystawiać swoje produkty lub usługi, zobowiązana jest do przesłania wypełnionej Karty Zgłoszenia Wystawcy – Kartę należy przesłać najpóźniej do dnia 24.08.2015 roku e-mailem lub osobiście na adres:
Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości
Urząd Miejski w Zabrzu
ul. Powstańców Śląskich 3
tel. 32 273-97-70
zcrp@um.zabrze.pl

Pełny Regulamin Pikniku w Rytmie Firmy i Karta Zgłoszenia Wystawcy znajdują się z załącznikach poniżej.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Pikniku w Rytmie Firmy!