Szukamy śląskich czarnych pereł

19.02.2015

Rozpoczęła się czwarta edycja projektu „Fortum dla śląskich dzieci”.
 

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji projektu „Fortum dla Śląskich Dzieci”. Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Fundacja Pomocy Dzieciom Ulica. Projekt adresowany jest do młodzieży z Zabrza i Bytomia. Jego uczestnicy wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, fotograficznych, teatralnych, tanecznych, rysunkowych oraz hiphopowych. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają stypendia. Już po raz czwarty Fortum wspólnie z Fundacją Ulica chcą umożliwić młodym mieszkańcom Śląska rozwój talentów, pasji i zainteresowań. Projekt jest skierowany do osób w wieku 11-15 lat.

Aby zgłosić się do projektu, należy wypełnić ankietę, która znajduje się na stronie: www.dlaslaskichdzieci.fortum.pl. Zgłoszenia należy wysyłać do 1 marca 2015 roku zarówno drogą elektroniczną, jak i w formie papierowej na adres Fundacji Pomocy Dzieciom Ulica. Więcej informacji można także uzyskać pod numerem telefonu 668 417 222 lub 507 849 308. W tym roku na chętnych do udziału w projekcie młodych ludzi czeka 120 wolnych miejsc.

Fundacja zaprasza również do współpracy osoby, które zechcą wesprzeć inicjatywę poprzez udział w wolontariacie. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem i brać czynny udział w programie Fortum dla Śląskich Dzieci zgłoś się na bezpłatne szkolenie. Napisz na adres: ulica@fundacjaulica.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 668 417 222.