Karty Programu "Rodzina na 5+" dla przedsiębiorców

08.01.2015

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie naszego miasta? – zostań partnerem programu „Rodzina na 5+” Partnerami programu jest już w tej chwili kilkadziesiąt firm z naszego miasta. Wszystkie firmy uczestniczące w Programie ”Rodzina na 5+” posiadają specjalne oznaczenia, co ułatwia ich rozpoznanie i sprzyja skorzystaniu z ich oferty. Wykaz firm, które przystąpiły do programu ”Rodzina na 5+” znajduje się na stronie -> http://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/rodzina-na-5
Celem programu ”Rodzina na 5+” jest zwiększenie dostępności do dóbr kultury, imprez sportowych i rekreacji poprzez stworzenie i rozwijanie katalogu ulg dla osób uprawnionych.
Zapraszamy do udziału w Programie ”Rodzina na 5+” prywatnych przedsiębiorców, szczególnie: kina, sale zabaw dla dzieci, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie itp.

Wszelkich informacji na temat uczestnictwa w Programie udzielą pracownicy Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej, w pokoju 201, II piętro budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Wolności 286, Nr telefonu (32) 37-33-436, (32) 37-33-435, email: sekretariat_zps@um.zabrze.pl

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie -> http://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/rodzina-na-5