Paweł Siodłok wyróżniony w konkursie Fotografii Sportowej

03.11.2014

Poznaliśmy zwycięzców Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej. W gronie laureatów znalazł się Paweł Siodłok, absolwent Liceum Plastycznego w Zabrzu.

 

Jury w składzie Adam Nurkiewicz, Paweł Sławski, Norbert Barczyk, Łukasz Laskowski i Tomasz Markowski przyznało nagrody dla najlepszych fotografów amatorów i zawodowców w kategorii zdjęcie pojedyncze i seria zdjęć. Wśród amatorów w kategorii zdjęcie pojedyncze zwyciężyła Marta Wódz, która zdobyła także trzecią nagrodę za serię zdjęć. Na podium znalazł się także Tomasz Kuehn  oraz Paweł Wiśniewski. W kategorii seria zdjęć zwycięskie okazały się fotografie Marka Stora. Druga nagrodę jury postanowiło przyznać Pawłowi Siodłokowi.

– Kadry Pawła Siodłoka w historii o treningach bokserskich w klubie Naprzód Lipiny są bardzo profesjonalne, ten fotoreportaż spokojnie mógłby konkurować w kategorii zawodowców. Każdy kolor tutaj ze sobą współgra, zdjęcia są pełne doskonale zharmonizowanej przestrzeni. Kadry przenoszą mnie w klimat sali treningowej, czuję pot i krew trenujących bokserów. Oszczędnie i ze smakiem a jednocześnie mocno. Historia jest zbudowana – o to w tym właśnie chodzi – ocenia pracę Siodłoka Paweł Sławski, szef działu foto "Przeglądu Sportowego".

źródło: www.mmsilesia.pl