Misja gospodarcza z Chin w Katowicach

10.10.2014

Dnia 18 października 2014 r. w mieście Katowice będziemy gościć misję gospodarczą z Chińskiej Republiki Ludowej. Spotkanie odbędzie się o godz. 13.00 w Pałacu Goldsteinów, Plac Wolności 12a w Katowicach.

Delegaci misji to osoby działające w takich sektorach jak nieruchomości; budownictwo, finanse i bankowość; sourcing; hotelarstwo; jubilerstwo; produkcja (m. in. windy i ruchome schody); przemysł energetyczny oraz lotniczy; górnictwo; edukacja i media.

Przedstawiciele misji gospodarczej są zainteresowani podjęciem współpracy z polskimi partnerami biznesowymi. W związku powyższym Urząd Miasta Katowice zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniu.

Podczas spotkania zapewnione będzie tłumaczenie.

Prosimy o przesyłanie potwierdzeń uczestnictwa drogą e-mail do 13 października 2014 r.

Osoba kontaktowa:
Anna Domańska