Fundacja "TWÓJ EVEREST" poszukuje wolontariuszy

17.09.2014

Fundacja „TWÓJ EVEREST", z siedzibą w Zabrzu-Biskupicach, podpisała umowę na realizacje projektu „Serce Biskupic”. W chwili obecnej Fundacja zaprasza do współpracy.

Fundacja otrzymała dofinansowanie ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach programu Śląskie Lokalnie. Do dofinansowania zakwalifikowano 130 spośród 633 projektów. Realizacja projektu potrwa od września do listopada bieżącego roku. Dzięki otrzymanym środkom w budynku parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupicach powstanie miejsce spotkań dla mieszkańców dzielnicy. Odbędą się szkolenia dla wolontariuszy fundacji oraz 3 spotkania z ciekawymi osobami i wystawa fotograficzna o historii dzielnicy Biskupice.
– W związku z tym serdecznie zapraszamy osoby chętne do współpracy do zgłoszenia się do pracy przy projekcie w ramach wolontariatu. Poszukujemy zarówno wolontariuszy pełnoletnich jak i niepełnoletnich. Liczą się chęci i zapał do pracy – powiedziała Anna Kaczmarska z Fundacji "TWÓJ EVEREST". – Wolontariusze będą brali aktywny udział w realizacji projektu, organizacji spotkań ze znanymi osobami oraz planowaniu pracy fundacji na kolejne miesiące.
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o wypełnienie formularzy zgłoszenia wolontariusza dostępnych na stronie www.twojeverest.pl i przesłanie go na adres mailowy kontakt@twojeverest.pl lub kontakt telefoniczny z fundacją pod nr tel. 32- 307-09-65.