Piknik w rytmie Firmy już w piątek 05.09.

01.09.2014

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Urząd Miejski i Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (wydział Urzędu Miejskiego w Zabrzu), skierowaną głównie do zabrzańskich przedsiębiorców działających w różnych branżach (udział biorą głównie: branża handlowa, spożywcza i gastronomiczna) W tym roku do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zabrza. Goście spoza naszego miasta są również mile widziani.

Celem tegorocznego „Pikniku w rytmie firmy” jest:
promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży handlowej, spożywczej i gastronomicznej. Integracja przedsiębiorców z mieszkańcami naszego miasta.
Wszyscy uczestnicy Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży spożywczej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, jak również będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych. W części rozrywkowej proponujemy dobrą zabawę w atmosferze szeroko pojętej przedsiębiorczości.
Harmonogram imprezy -> http://www.um.zabrze.pl/biznes/piknik-dla-przedsiebiorcow/harmonogram-imprezy

Szczegółowych informacji dotyczących Pikniku w Rytmie Firmy udzielamy
pod numerami telefonów: 32 273 97 79 lub 32 273 97 70