24 maja 2014 rozpocznie się Zabrzański Festiwal Restauracji !

20.05.2014

Podstawową zasadą festiwalu jest współpraca zamiast konkurencji. Idea ta przyświeca zabrzańskim restauratorom, którzy wraz z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości podjęli trud organizacji festiwalu kulinarnego.

Festiwal rozpocznie się wspólnym gotowaniem kucharzy i mieszkańców naszego miasta podczas Majowego Grania 24.05.2014r. (Park Poległych Bohaterów, ul. Dubiela, Zabrze)
Podczas Majowego Grania szefowie kuchni ugotują 300 l śląskiego żuru dla mieszkańców miasta. Zabrzańscy restauratorzy poprowadzą warsztaty kulinarne i zorganizują wiele atrakcji dla najmłodszych.
W dniach od 24 do 30 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Zabrza oraz okolicznych miast do odwiedzania lokalnych restauracji, które przygotują w tym czasie specjalne, atrakcyjne menu (20 zł za zestaw 2 daniowy) oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Polecamy udostepnienie strony na Facebooku, na której każdego dnia organizowane są konkursy – nagrody to 2-osobowe zaproszenia do restauracji -> https://www.facebook.com/ZabrzanskiFestiwalRestauracji