KONFERENCJA „POLSKA – INDIE; Perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej w sektorach energetycznym i górniczym”

12.03.2014

Konferencja odbędzie się w Zabrzu, w kopalni Guido, 24 marca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium informacyjno-szkoleniowe w obszarze stosunków ekonomiczno-handlowych Polski z Indiami oraz perspektyw rozwoju współpracy gospodarczej szczególnie w sektorach wydobywczym i górniczym. Podczas seminarium skierowanego do biznesu i administracji samorządowej zostanie zaprezentowana informacja dot. udziału polskiej delegacji rządowo-biznesowej w Polsko-Indyjskim Szczycie Energetycznym w Delhi oraz V-tym Azjatyckim Kongresie Wydobywczym i Międzynarodowych Targach Górnictwa w Kalkucie.

Udział w seminarium jest bezpłatny, prosimy jedynie o zgłoszenie uczestnictwa na adres -> committee@ipcci.pl

Celem seminarium jest wyposażenie uczestników w wiedzę niezbędną w rozpoczęciu współpracy z indyjskimi partnerami i umożliwienie konsultacji z ekspertami z obszaru przemysłu energetycznego i górniczego mających doświadczenia we współpracy z rynkiem indyjskim.

Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawicieli administracji rządowej, organizacji samorządu gospodarczego i instytucji otoczenia biznesu z Polski i z Indii. Gościem specjalnym konferencji będzie Pan Srenik Sett, Prezes Stowarzyszenia Izb Gospodarczych i Przemysłowych (Association of Business Chamber of Commerce and Industries) z Kalkuty.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Ambasada Indii w Polsce i Ministerstwo Gospodarki.

Konferencja jest organizowana w powiązaniu z obchodami 60-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Republiką Indii.

Prosimy o zapoznanie się z programem dołączonym w załączniku poniżej

Rejestracja i networking od godz. 10.00, rozpoczęcie spotkania o godz. 11.00.

Seminarium prowadzone jest w języku polskim, zaś część wystąpień w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji – prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres -> committee@ipcci.pl