Śniadanie biznesowe

27.11.2013

26 listopada w Hotelu Diament zorganizowane zostało "Śniadanie biznesowe" przygotowane przez Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Europejskiego Tygodnia Małej i Średniej Przedsiębiorczości.

To pierwsza tego typu inicjatywa skierowana do przedsiębiorców działających na terenie Zabrza. Wzięło w niej udział kilkudziesięciu przedstawicieli firm i podmiotów otoczenia biznesu. Władze miasta reprezentowali Krzysztof Lewandowski, zastępca prezydenta miasta oraz Marian Czochara, przewodniczący Rady Miasta Zabrze. W spotkaniu udział wzięła także Alina Nowak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Podczas spotkania każdy z uczestników miał okazję do zaprezentowania swojej działalności. Natomiast wystąpienia na temat społecznej odpowiedzialności biznesu przygotowali Michał Wójcik, dyrektor Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Iwona Tyrna-Łojek z Fundacji Fortis oraz Dominika Antoszewska z Banku BPH oddział w Zabrzu. Bank był partnerem przy organizacji spotkania. Śniadanie biznesowe to okazja do poznania przedstawicieli firm, zaprezentowanie swojej oferty oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Bezpośrednie kontakty to klucz do prowadzenia biznesu.