Zabrze przestrzenią rozwoju

Prezydent Zabrza kandydatem do Cegły z "Gazety"

27.11.2013

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza znalazła się w gronie kandydatów do tegorocznej Cegły z "Gazety" – Nagrody im. Janoscha. Zwycięzcę wybiorą mieszkańcy. Głosowanie potrwa do 6 grudnia.

 

Akcja organizowana jest już po raz dziewiąty. Nagroda trafia do osób wybitnycj, które w szczególny sposób wpisują się w rozwój regionu. W kapitule plebiscytu zasiadają: Kazimierz Kutz, prof. Marek Szczepański, Artur Rojek i Józef Skrzek, Tomasz Konior i Robert Konieczny, prof. Marian Zembala i Erwin Sówka.

– Małgorzata Mańka-Szulik to postać silnie spajająca, integrująca lokalną społeczność ku dobrym działaniom i trudnym wyzwaniom, zawsze z powodzeniem – powiedział prof. Marian Zembala, który zgłosił kandydaturę prezydenta Zabrza.

Zwycięzcę wybierają w głosowaniu czytelnicy, a nagroda jest symboliczna – to artystycznie oprawiona cegła z rozebranego familoka, w którym dzieciństwo spędził Janosch. Głosować można na trzy sposoby:

– elektronicznie: przysyłając swój wybór na adres konkursy@katowice.agora.pl. W e-mailu uczestnik musi podać oprócz kandydata imię i nazwisko, dokładny adres oraz telefon kontaktowy.

– listownie: wypełniając wycięty z "Gazety" kupon i wysyłając go do siedziby redakcji "Gazety Wyborczej" (43-110 Tychy, ul. Towarowa 4)

– wysyłając SMS o treści CEGLA.NUMER KANDYDATA.imię i nazwisko zgłaszającego pod numer 71466 (koszt SMS-a to 1 zł netto plus VAT – 1,23 zł z VAT-em). Każdy głosujący za pomocą SMS-a otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".