Inicjatywy przedsiębiorców

14.11.2013

 23.10.2013 r. o godz. 17:00 w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Karola Miarki 8 odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami, uczniami, nauczycielami na którym zaprezentowano korzyści wynikające ze współpracy przedsiębiorców i tworzenia wspólnych inicjatyw.

Pani Anna Kięczkowska – Chejduk przedstawiła korzyści i zachęciła do zrzeszania się w Stowarzyszeniach Rodzinnych. Firma Kięczkowski działająca w Stowarzyszeniu dostrzega olbrzymią potencję i korzyści wynikającą z przynależności do zrzeszeń.

Pan Ryszard Genge i pani Elżbieta Korecka z Cechu Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców, poinformowali zebranych, że wśród członków Cechu jest wiele firm rodzinnych, które się wspierają i współpracują.

WTZ „Tęcza” przygotowała ekspozycję prac uczniów niepełnosprawnych i rękodzieło artystyczne. Uczniowie, nauczyciele Zespołu Szkół nr 17 z Zabrzańskiego Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego przedstawili program działań szkoły i ekspozycję prac uczniów. Nauczyciele placówek zachęcili przedsiębiorców do współpracy z uczniami, którzy mogą świadczyć usługi nieodpłatnie między innymi z zakresu projektowania grafiki komputerowej.