Życzenia z okazji Święta Miasta

27.09.2013

Drodzy Zabrzanie

91. rocznica nadania Zabrzu praw miejskich jest świętem wszystkich mieszkańców. Cieszymy się, że biorą w nim udział również sympatycy miasta, przedsiębiorcy, społeczność akademicka oraz coraz liczniej przybywający tutaj turyści.

Na naszych oczach miasto zmienia się w ośrodek innowacyjnej gospodarki, nauki, medycyny, kultury, sportu i turystyki dziedzictwa poprzemysłowego. To efekt zaangażowania wielu osób, instytucji oraz organizacji podejmujących przedsięwzięcia wyzwalające potencjał tkwiący we wspaniałych ludziach, którzy mieszkają, uczą się lub pracują w Zabrzu.

Wszystkim Zabrzanom i przyjaciołom miasta składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, siły i optymizmu, aby móc w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje nam Zabrze.

Życzę udanego świętowania

Małgorzata Mańka-Szulik