Przedstawienie charytatywne

10.09.2013

22 września, o godz. 16:00 i 20:00 na deskach Teatru Nowego w Zabrzu wystawione zostanie przedstawienie charytatywne "Lady Robin Hood". W rolę aktorów wcielą się osoby znane z życia samorządowego, politycznego, biznesowego, społecznego i medialnego naszego miasta i regionu.

 

Całkowity dochód z obu spektakli zostanie przeznaczony na potrzeby dwóch działających na terenie Zabrza organizacji: Fundacji Pomocy Dzieciom "Ulica" oraz Stowarzyszenia „Modlitwa i czyn”. Bilety-cegiełki w cenie 50 zł do nabycia w kasach Teatru Nowego w Zabrzu oraz siedzibie Fundacji Ulica i Stowarzyszenia „Modlitwa i czyn”.

Na scenie zobaczymy m.in. Aleksandrę Gajewską – wicemarszałek województwa śląskiego, Małgorzatę Handzlik – poseł do Parlamentu Europejskiego, Gabrielę Pudlo-Chojnacką, wiceprzewodniczącą Rady Miasta, Piotra Górnika, prezesa Fortum Zabrze i Fortum Bytom, Alinę Nowak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu, Stanisława Oślizło legendarnego piłkarza Górnika Zabrze, Marka Gzika, dziekana Wydziału Inżynierii Biomedycznej w Zabrzu, Jana Szulika, koordynatora ds. rozwiązywania problemów uzależnień z Urzędu Miejskiego w Zabrzu, Marię Popławską, Romana Nowogrodzkiego, komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień z Gliwic. 

Honorowy patronat nad V Jubileuszową edycją Akcji Charytatywnej "Kopciuszek" – zabrzańską odsłoną przedstawienia charytatywnego "Lady Robin Hood" – objęła Pani Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta RP.