Złóż życzenia wielkanocne z ławki Fortum

25.03.2013

Kolejny raz firma Fortum zaprasza mieszkańców Zabrza do składania życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych dla swoich najbliższych w nietypowej formie, mianowicie z podgrzewanej ławeczki, która ustawiona jest na placu Teatralnym.

 

Życzenia będzie można złożyć w najbliższą środę, tj. 27 marca w godz. 10.00 do 15.00. Zostaną one nagrane w formie krótkich filmów wideo i opublikowane na specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu stronie www.zyczenia.fortum.pl. Wszystkie filmy dodatkowo można będzie znaleźć na kanale Fortum na YouTube, a także udostępnić na Facebooku i wysłać swoim bliskim. Do tej pory życzenia z grzejących ławeczek Fortum złożyły setki osób, a kanał YouTube, na którym są one publikowane, ma ponad 44 000 odsłon.

Grzejące ławeczki Fortum już na stałe wpisały się w pejzaż Zabrza. Dzięki nim podczas chłodniejszych dni każdy mieszkaniec może się przez chwilę ogrzać. We wnętrzu ławek zamontowane są sterowniki, które w zależności od temperatury powietrza i pory dnia, kontrolują funkcję ogrzewania i tym samym optymalizują pobór energii. Ławki zostały wykonane z aluminium podlegającego w 100 proc. recyklingowi oraz wyposażone są w ciepłe oświetlenie LED-owe, stanowiące źródło światła o niskim poborze energii.