XV Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

12.03.2013

8 marca Politechnika Śląska zorganizowała XV Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Są to największe targi pracy w Polsce, które organizuje Biuro Karier Studenckich.

Targi stanowią doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych określonych specjalizacji i kierunków kształcenia. Pokazując warunki i możliwości uzyskania zatrudnienia, ułatwiają również uczniom szkół ponadgimnazjalnych podjęcie decyzji dotyczącej najbardziej atrakcyjnej ścieżki edukacyjnej. W Targach udział wzięła Ewa Weber, sekretarz Miasta Zabrze. Swoją ofertę prezentowało 90 wystawców. W tym gronie znalazło się Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu. Głównym celem organizacji Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości jest rozwój współpracy przedstawicieli środowiska badań naukowych i przemysłu przy wsparciu instytucji otoczenia biznesu.