Stowarzyszenie Guido zaprasza na ferie w mieście

16.01.2013

Stowarzyszenie "Guido" zaprasza na kolejną edycję akcji "Ferie w mieście". Zastanawiasz się jak zorganizować swojemu dziecku czas wolny podczas ferii tak, aby spędziło je jak najciekawiej? Stowarzyszenie "Guido" ma dla wszystkich rodziców ciekawą propozycję. Zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 13 lat na "Ferie w mieście". Pozwolą one na przeżycie niezapomnianych wrażeń od 11 do 22 lutego br.

Ferie zimowe organizowane będą kolejny raz. Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zajęcia będą odbywały się  od godz. 10.00 – 14.00. Koszt udziału wynosi 200zł . Liczba miejsc ograniczona.
 

– Przygotowaliśmy dla młodzieży wiele atrakcji. Podczas ferii dzieci będą rozwijać się artystycznie, muzycznie, czeka na nich wiele zabaw ruchowych oraz niesamowitych wycieczek – mówi Jarosław Pabianek prezes Stowarzyszenia "Guido". Zależy nam na tym, aby bezpiecznie i pożytecznie spożytkowały swój czas – dodaje Mirela Kowalczyk, koordynator akcji.
 

Zapisy przyjmowane będą do 4 lutego 2013r. Więcej informacji na stronie internetowej stowarzyszenia www.stowarzyszenieguido.com oraz pod numerem telefonu: 534 104 684. Koordynatorem akcji jest Mirela Kowalczyk.

Pobyt dziecka obejmuje:
– opiekę wykwalifikowanego personelu,
– poczęstunek,
– pobyt w bezpiecznych, odpowiednio przystosowanych salach,
– udział w warsztatach, wycieczkach, zajęciach,
– niezbędne materiały plastyczne, sportowe itd.
– przyjazną atmosferę oraz moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Program "Ferie w mieście":
– uroczyste rozpoczęcie wakacji,
– zabawy integracyjne, nauka piosenek,
– zabawy plastyczne,
– zabawy sportowe,
– zabawy taneczne,
– zabawy ruchowe, muzyczne,
– wyjścia lodowisko,
– rozwiązywanie zagadek, kalambury,
– wycieczka do: Frajdy, muzeum, Multikina ect.
– uroczyste podsumowanie ferii.