Konkurs dla uczniów szkół podstawowych

20.11.2012

Marzena Oterman, doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej w Zabrzu  we współpracy z Wydziałem Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej oraz Wydziałem Oświaty Urzędu Miejskiego w Zabrzu zapraszają uczniów w wieku 6 – 9 lat szkół podstawowych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Korespondencyjnym Konkursie pt. „Projekt znaczka pocztowego propagujący profilaktykę uzależnień” pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki – Szulik.

Celem konkursu jest kształtowanie właściwej postawy wobec uzależnień; propagowanie profilaktyki antytytoniowej i antyalkoholowej wśród uczniów w wieku 6 – 9 lat; rozwijanie kreatywności uczestników konkursu oraz popularyzacja działań twórczych.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.oterman.republika.pl