Zabrze przestrzenią rozwoju

Targi aktywności obywatelskiej

25.09.2012

FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, CHORYCH I ICH RODZIN POD NAZWĄ „RAZEM” W ZABRZU w partnerstwie ze STOWARZYSZENIEM INTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „TĘCZA”W BYCINIE realizuje zadanie publiczne zlecone w ramach programu operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pn. SPECJALISTYCZNY PROGRAM AKTYWIZACJI- SPA DLA OBYWATELA

PROJEKT REALIZOWANY JEST OD 15 CZERWCA – 15 GRUDNIA 2012 r.

Mottem projektu jest : Dowiedz się : co władza może zrobić dla Ciebie,co Ty możesz zrobić dla Siebie i co Ty możesz zrobić dla innych.

Cel główny projektu to:
Zwiększenie poziomu aktywności obywatelskiej 45 osób w tym niepełnosprawnych,młodych i starszych z terenu woj. śląskiego w okresie trwania projektu poprzez udział w zajęciach warsztatowych i poradnictwie oraz promowanie aktywności obywatelskiej w ramach TARGÓW AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ TA OBYWATEL wśród mieszkańców woj śląskiego.

TARGI AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ -TA OBYWATEL odbędą się 29 września 2012 r w Parku im. Poległych Bohaterów /dawny Dubiela/ w Zabrzu w godz. od 11.00-18.00.

BIURO REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO ZABRZE UL .WOLNOSCI 241 tel 32 630 11 24