Rewitalizacja Zabrza

29.04.2009

Gmina Zabrze przystąpiła do aktualizacji dokumentu pn. „Lokalny Program Rewitalizacji Obszarów Miejskich Miasta Zabrze”, dzięki któremu będzie można uzyskać środki finansowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego działanie 6.2. rewitalizacja obszarów zdegradowanych.

Celem działania jest wsparcie dla obszarów zdegradowanych, przede wszystkim powstałych w wyniku przemian rynkowych m.in. terenów przemysłowych.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się i wypełnienie karty projektu (Koncepcja przedsięwzięcia inwestycyjnego przewidzianego do realizacji w ramach dostosowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Obszarów Miejskich Zabrza na lata 2007-2013 do nowego okresu programowania funduszy UE) znajdującej się na naszej stronie poniżej i w zakładce dokumenty strategiczne.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych kart projektu do 15 maja na adres poczty elektronicznej mbania@um.zabrze.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , faksem pod nr 032 37 33 485 lub osobiście w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta w pokoju 109 przy ul. Wolności 286.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 032 37 33 495.