Zieleń nagrodzona

27.07.2007

Pamiątkowe dyplomy, albumy i piękne rośliny doniczkowe odebrali dziś w Urzędzie Miejskim uczestnicy jedenastego konkursu „Najpiękniejszy zieleniec, ogród działkowy i balkon na terenie Miasta Zabrze” za 2006 r.

– Nasze miasto jest wyjątkowe, bo jego mieszkańcy kochają zieleń. I to widać – podkreślała podczas spotkania Bożena Kołodziej, główny specjalista w Wydziale Ekologii.

Jak tłumaczył z kolei Tadeusz Nocuń z tego samego wydziału, wskazywanie zwycięzców tego konkursu nie ma sensu.

– Ważne, że Państwo dbacie o zieleń w mieście, staracie się umiejętnie dobierać gatunki, poszerzacie swoją wiedzę i przekazujecie ją innym – stwierdził T. Nocuń.

W trakcie spotkania jego uczestnicy wypełnili kupony zgłoszeniowe do kolejnej edycji tego konkursu –  za 2007 r.

ogrody.jpg