Przekonywali – "Obudź się na wiosnę"

08.03.2016

Z okazji Dnia Kobiet, w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbyło się szkolenie „Obudź się na wiosnę”. Kilkugodzinne warsztaty zorganizowane zostały specjalnie z myślą o paniach, które w tym dniu skorzystać mogły zarówno z rozwojowych warsztatów, jak propozycji, które zapewniono im w ramach tzw. Miasta Kobiet.

Szkolenie „Obudź się na wiosnę” składało się z dwóch paneli . Panie biorące udział w pierwszym warsztacie komunikacji interpersonalnej w relacji mogły dowiedzieć się „Co zrobić, żeby on w końcu wyniósł śmieci?!”. W trakcie drugiego panelu szkoleniowego odbył się warsztat rozwojowy pn. „Przebudzona kobieta”.

Nie zabrakło też części artystycznej, w trakcie której podziwiać można było pokazy taneczne, mody, czy też pokazy samoobrony kobiet. Panie mogły też odwiedzić liczne stoiska, które wystawili przedstawiciele różnorodnych firm z całego naszego regionu. Wybór był naprawdę imponujący – można było skosztować oscypków i naturalnych soków owocowych czy też świeżo usmażonych naleśników. Była ręcznie robiona biżuteria i świece, swoją ofertę przedstawiały salony kosmetyczne, fizjoterapeutyczne czy też okulistyczne.